Docenten Brede School Culemborg

De vakdocenten zijn professionals die gespecialiseerd zijn in de vakken die zij verzorgen. Daarnaast beschikken zij over een EHBO-Certificaat en een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG).

Paam Galbraith
Activiteiten: Balspel, Volleybal, Basketbal, Korfbal
Mail:  balspel@bsculemborg.nl

Alexandro Sousa
Activiteit: Capoeira
Mail: capoeira@bsculemborg.nl
Website: www.capoeira4life.nl

Henk Stoop
Activiteiten: Dammen, Schaken, Go, Bridge
Mail: denksport@bsculemborg.nl
Website: www.denkenzet.nl

Wilbert Janssen
Activiteit: Judo
Mail: judo@bsculemborg.nl
Website: www.antongeesink.nl / www.ijzervreter.com

Rini van Veen
Activiteit: Skate
Mail: skate@bsculemborg.nl
Website: www.ssvlekenlinge.nl

Jordan van Gestel
Activiteiten: Voetbal, atletiek, badminton
Mail: voetbal@bsculemborg.nl / atletiek@bsculemborg.nl

Ximena Arias
Activiteit: Dans
Mail: dans@bsculemborg.nl
Website: www.sportbalansculemborg.nl

Luciënne Bartels
Activiteiten: cultuurlessen
Mail: cultureelerfgoed@bsculemborg.nl
Website: www.weeshuismuseum.nl

Corina van den Brink
Activiteiten: Yoga
Mail: yoga@bsculemborg.nl
Website: www.facebook.com/kinderyoga4you

Sylke van de Calsheijde
Activiteit: Theater (kleuters)
Mail: coordinatie@bsculemborg.nl
Website: www.vlinderfabriek.nl

Anniecke van Delft
Activiteit: Muziek
Mail: muziek@bsculemborg.nl
Website: www.muziekkriebels.nl

Sjanne Emans
Activiteiten: Tijdlab, Kasteelclub en culturele lessen binnenschools
Mail: sem.erfgoed@gmail.com
Website: www.weeshuismuseum.nl

Hilly de Heus
Activiteit: Turnen
Mail: turnen@bsculemborg.nl
Website: www.sportbalansculemborg.nl

Marije Horjus
Activiteit: Beeldend
Mail: beeldend@bsculemborg.nl
Website: www.artivitra-kunstcoach.nl

Lieke Jongeneelen
Activiteit: Beeldend
Mail: beeldend1@bsculemborg.nl
Website: www.lijo-art.nl

Michiel Kok
Activiteit: Landschap & Natuur
Mail: natuur@bsculemborg.nl
Website: www.degroenegolf.info

Norine Maniran
Activiteit: Techniek & Duurzaamheid
Mail: techniek@bsculemborg.nl
Website: www.stadswerkplaats-culemborg.nl

Marieke Moraal
Activiteit: Muziek
Mail: muziek1@bsculemborg.nl
Website: www.kunsteducatie-culemborg.nl

Desi Rovers
Activiteit: Koken
Mail: koken@bsculemborg.nl
Website: www.facebook.com/spruitbuiten

Saskia Slagboom
Activiteiten: Tennis en (tijdelijk) hockey
Mail: tennis@bsculemborg.nl / hockey@bsculemborg.nl
Website: www.ctvdedoelen.nl / www.cmhc.nl

Jessie Spijker: aanspreekpunt naschoolse activiteit zwemmen
Activiteit: zwemmen
Mail: zwemmen@bsculemborg.nl
Website: www.zvdemeer.nl / www.zwembaddewaterlinie.nl

Geert Jan Venekamp
Activiteit: Badminton
Mail: badminton@bsculemborg.nl
Website: www.bcculemborg.nl

Pietie Visser
Activiteit: Vormgeving
Mail: vormgeving@bsculemborg.nl
Website: www.facebook.com/pakhuis.volverhalen

Lieneke Westerink
Activiteiten: Kinderraad, Codekinderen, Programmeren, Boekenfestijn
Mail: kinderraad@bsculemborg.nl / media@bsculemborg.nl
Website: www.bibliotheekrivierenland.nl

Sandra van Wijk
Activiteiten: Theater
Mail: theater@bsculemborg.nl
Website: www.theaterjuf.nl

Overzicht Docenten Bredeschool